Pracovné ponuky voľných miest – práca v Delikomate

Spoločnosť DELIKOMAT má na Slovensku 7 pobočiek. Najviac pracovníkov sa pohybuje v teréne, a to je aj najčastejšia ponuka práce. Pracovná náplň na tejto pozícii je buď inštalácia a technická podpora automatov (práca je skôr pre technicky zdatných mužov), alebo zásobovanie nápojových a desiatových automatov na verejných miestach, alebo vo firmách našich zákazníkov. Nazývame ich plnič/dokladač tovaru alebo pracovník zásobovania. Svoje dni trávia na cestách v oranžovom Deli aute alebo dodávke a rozvážajú tovar vo svojej zverenej lokalite. Táto práca je vhodná aj pre ženy. Náplňou práce nie je len samotné dopĺňanie tovaru do automatov, ale taktiež starostlivosť o stroj a udržiavanie čistoty.

Chcete aj Vy začať svoju kariéru v Delikomate? Prezrite si našu ponuku voľných pracovných miest. Možno vo Vašom okolí hľadáme práve Vás!

Pokiaľ sa Vám uvedené pracovná ponuka zapáčila a spĺňate naše požadavky, neváhejte nás kontaktovat prostredníctvom formulára, ktorý je uvedený v každom inzeráte. Vaša správa tak dorazí priamo kompetentnej osobe z daného strediska, ktorá má na starosti nových zamestnancov. Nezabudnite pripojiť aj svoj životopis. Pokiaľ budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás v najbližších dňoch kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.

Odoslaním odpovede na našu pracovnú ponuku dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania.

Hľadáme zamestnancov na  pracovné pozície v daných lokalitách:

Aktuálne ponúkame pracovnú pozíciu  –

Doplňovač  potravinových a nápojových ATM – Poprad, RK, LM ,DK ) klik pre viac info 

Doplňovač  potravinových a nápojových ATM – Nitra,NZ, Hurbanovo, Veľký Meder) klik pre viac info