Kto je slečna na automatoch, autách a iných vizuáloch spoločnosti?

Áno, aj na toto sa nás veľmi často pýtate. Ide o profesionálnu zahraničnú fotomodelku, ktorú pre firemnú identitu vybrala rakúska materská spoločnosť Cafe+CO. Jej identitu, bohužiaľ, nie je možné poskytnúť.

Kto je slečna na automatoch, autách a iných vizuáloch spoločnosti?2019-11-26T10:31:41+01:00

Môžem si od vás zakúpiť veľký kávový alebo desiatový automat?

Na predaj ponúkame veľké aj menšie automaty na kávu a kávovary. Dopytovať môžete úplne nový stroj, alebo tzv. repasovaný automat. To je starší typ kávového stroja, ktorý sme u zákazníka nahradili novším typom. Cena zodpovedá veku a opotrebovaniu stroja. Stav skladových zásob, dostupnosť a ceny zistíte pomocou dopytového formulára na webe, e-mailom na objednavky@delikomat.sk. Je pre nás dôležité, o aký typ stroja sa zaujímate a z akého mesta nás kontaktujete. Desiatové automaty na cukrovinky a bagety na predaj neponúkame.

Môžem si od vás zakúpiť veľký kávový alebo desiatový automat?2020-01-13T10:42:06+01:00

Kam sa môžem obrátiť, keď chcem viac informacií alebo ponuku?

S Vašimi požiadavkami sa na nás môžete obrátiť najlepšie pomocou dopytového formulára. Môžete taktiež zaslať e-mail na objednavky@delikomat.sk alebo nám zavolať na 0800 155 179 (centrálna recepcia). Bude nasledovať telefonát alebo rovno dohodnutie stretnutia s naším obchodným zástupcom. Ten Vám navrhne riešenie a ponuku.

Ako prvé sa vás budeme pýtať práve na veľkosť vašej organizácie a o aký automat sa zaujímate (káva, desiate, obedy,…). Ďalej nás zaujíma typ priestoru, kam automat chcete umiestniť a takisto miesto, z ktorého nás kontaktujete. Keď pridáte svoju predstavu o fungovaní spolupráce, bude to taktiež plus.

Kam sa môžem obrátiť, keď chcem viac informacií alebo ponuku?2020-01-13T10:44:10+01:00

Čo ak sme len malá firma, kancelária, bistro, pekáreň, zdravotné stredisko a je nás tu menej ako 150?

Aj tu máme riešenie. Náš program PREMIUM je zameraný presne na takýchto zákazníkov a môžete si od nás PRENAJAŤ menší typ automatu na kávu (s podmienkou odberu našej kávy). Kávovary sa vizuálne viac podobajú tým domácim, sú ale výkonnejšie, alebo môžu byť (ale nemusia) napojené na mincovník. Samozrejmosťou sú aj prístroje na zrnkovú kávu, alebo so zariadením na čerstvé mlieko. Aj v malej prevádzke alebo kancelárii si tak môžete urobiť skvelé cappuccino alebo latte. Ponúkame hneď nieľko variánt spolupráce a naša ponuka je vždy individuýlna podľa vašich predstáv. Pomôžeme vám takisto s návrhom vhodného riešenia.

Čo ak sme len malá firma, kancelária, bistro, pekáreň, zdravotné stredisko a je nás tu menej ako 150?2019-11-26T10:43:28+01:00

Máme záujem o umiestnenie veľkého výdajného automatu (s kávou, bagetami, sladkosťami či obedmi). Jedná sa o prenájom či kúpu a ako celý proces funguje?

Najčastejšia forma spolupráce, ktorú ponúkame je PREVÁDZKOVANIE. To znamená, že u vás automat umiestnime a sami sa oň staráme (dopĺňanie, servis, údržba). Za túto službu nič neplatíte. Hneď v základe musíte splniť niekoľko podmienok, aby sme k vám automat umiestnili (napr. musí vás byť viac ako 150 zamestnancov alebo sa automat musí nachádzať na frekventovanom verejnom mieste…) Je treba počítať taktiež s tým, že stroj potrebuje prívod elektriny a kávový automat aj prívod vody.

Máme záujem o umiestnenie veľkého výdajného automatu (s kávou, bagetami, sladkosťami či obedmi). Jedná sa o prenájom či kúpu a ako celý proces funguje?2019-11-26T10:47:50+01:00

Ako je to s cukrom? Sú všetky nápoje automaticky s cukrom a je možné cukor regulovat u všetkých nápojov?

Hľadajte na tlačidle nápis S CUKROM. To znamená, že cukor je do kávy dosypávaný zvlášť zo samostatného zásobníka vo vnútri automatu. Preto je možné si pomocou tlačidla +/- upraviť jeho množstvo (pridať alebo ubrať).

Na veľkom tlačidlovom automate si množstvo cukru upravíte na čiernom panely v pravej časti automatu (nad otvorom pre vhadzovanie mincí). Na automate s dotykovou obrazovkou sa cukor upravuje priamo na obrazovke v jej spodnej časti.

POZOR. Množstvo cukru NIE JE MOŽNÉ upravovať pri všetkých nápojoch. To je v prípadoch, keď na tlačidle nápis S CUKROM nie je (kakaový nápoj, cafe+co, čaj…). Tieto nápoje sa pripravujú z už namiešanej zmesi surovín a cukor už je jeho súčasťou. PRI TÝCHTO NÁPOJOCH NIE JE MOŽNÉ UPRAVIŤ MNOŽSTVO CUKRU. 

Ako je to s cukrom? Sú všetky nápoje automaticky s cukrom a je možné cukor regulovat u všetkých nápojov?2019-11-26T10:56:00+01:00

Aký je objem malého a veľkého kelímku?

Nápoj v malom kelímku má objem 160 ml. Výnimku tvorí malá čierná káva s cukrom a malá bielá káva s cukrom, ktoré majú objem 80 ml. Veľký nápoj so sebou (tzv. TO GO)  má objem 300 ml.

Aký je objem malého a veľkého kelímku?2019-11-26T10:57:41+01:00

Obsahujú teplé nápoje lepok či nejaké iné alergény?

Produkty z našich bežných nápojových automatov neobsahujú lepok. Výnimku tvorí špeciálny produkt – cereálna káva.  Tá obsahuje obilnú kávovinu, a teda aj lepok.

Alergén, ktorý obsahujú niektoré naše nápoje, je laktóza obsiahnutá v mlieku a smotane. V zozname zloženia jednotlivých nápojov nájdete, ktoré konkrétne nápoje ju obsahujú.

Obsahujú teplé nápoje lepok či nejaké iné alergény?2019-11-26T11:01:05+01:00