KONCEPTY PODNIKANIA

Ťažiskom nášho podnikania je vlastné prevádzkovanie, prenájom a predaj nápojových automatov na teplé a studené nápoje a predajných automatov na bagety, cukrovinky a limonády, vrátane všetkých služieb s tým súvisiacich.

Vždy sa snažíme nájsť optimálne riešenie práve pre Vás. Tím našich skúsených obchodníkov Vám po dôkladnej analýze Vašich potrieb a požiadaviek pripraví na mieru individuálnu ponuku.

 

Prevádzkovanie (Operating)

My inštalujeme na naše náklady do Vašej spoločnosti, po dôkladnom preskúmaní Vašich potrieb a požiadaviek naším skúseným obchodným reprezentantom, potrebný počet nápojových, predajných automatov popr. automatov na vodu (Waterlogic) pre potreby Vaše a Vašich zamestnancov. Vy poskytnete potrebné prípojky vody a elektrickej energie.

Naši preškolení zamestnanci budú vykonávať obsluhu automatov (pravidelné dopĺňanie nápojových aj predajných automatov potrebnými surovinami a tovarom a zároveň pravidelnú kontrolu a čistenie automatov).

 

Prenájom

Prenajmeme Vám nápojový alebo potravinový automat podľa Vašich potrieb a vhodný do požadovaných priestorov. Zaškolíme Vás na obsluhu a doplňovanie automatu, väčšie servisné zásahy zabezpečíme v súlade s uzavretou zmluvou my. Do nápojových automatov Vám budeme dodávať Vami vybrané suroviny potrebné pre prevádzku automatu a kvalitu pripravovaných nápojov. Do automatov na vodu budeme dodávať potrebné filtre, UV lampy a fľaše CO2.

 

Predaj

Predáme Vám automat podľa Vašich potrieb a vhodný do požadovaných priestorov. Zaškolíme Vás na obsluhu a doplňovanie automatu, väčšie servisné zásahy zabezpečíme v súlade záručných podmienok my. Do nápojových automatov Vám budeme dodávať Vami vybrané suroviny potrebné pre prevádzku automatu a kvalitu pripravovaných nápojov.

 

Kúpy na leasing

Je možná po individuálnej dohode s obchodným reprezentantom.

 

Kvalita prístrojov

Sme výhradným dovozcom a poskytovateľom autorizovaného servisu nápojových firmy RHEA Vendors a predajných automatov firmy DAMIAN. Nápojové aj predajné automaty týchto firiem patrí vďaka vysokej spoľahlivosti, nízkym nákladom na prevádzku a príťažlivému dizajnu k svetovej špičke.

 

Kvalita produktov

Ponúkame veľký výber kvalitných náplní do nápojových automatov značiek AG Foods, KRAFT Food a Nestlé. Výber nápojov pre Vás neustále rozširujeme, ako napr .: mliečne ovocné kokteily - shake, ochutené kávy a cappuccina, krémová káva Melange, vlastný nápoj café + co, ktorý má vďaka technológii prípravy nápoja jedinečnú chuť, ďalej smotanovej čokolády s príchuťou nugátu, rôzne druhy polievok a čajov.