CAFE + CO TEA

NOVINKA v našom sortimente - kompletná rada porcovaných čajov  CAFE + CO TEA, ktoré Vás oslovia nielen skladbou príchutí , ale predovšetkým kvalitou čajových zmesí, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom na trhu. 

NOVINKA v našom sortimente - kompletná rada porcovaných čajov  CAFE + CO TEA, ktoré Vás oslovia nielen skladbou príchutí , ale predovšetkým kvalitou čajových zmesí, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom na trhu. 

 

V pestrej ponuke nájdete od klasických čiernych čajov, cez zelené a bylinné až po ovocné čajové zmesi. Záleží iba na preferenciach každého z Vás. Moderný design čajovej rady v spojení s praktickým riešením konstrukcie krabičky iste zaujme pevné miesto práve vo Vašej kancelárii  či gastronomickej prevádzke.

 

 aje_cafco_1753_01 


 

TRADITIONAL ENGLISH BEAKFAST 

english_breakfast1_425_02 Čierny čaj prémiovej akosti je pripravený z najkvalitnejšieho Ceylonského čaju. Silná chuť, jedinečne svieža aróma v kombinácii s načervenalo-hnedou farbou je ideálny spôsob, ako začať nový deň.EARL GREY

earl_grey_298_03 Zmes najkvalitnejších lístkov čierneho čaju a bergamotovej silice je vyváženou kombináciou vytvárajúcu lahodný nápoj s jemnou chuťou bergamotu, ktorý dodává čaju charakteristickú osviežujúcu chuť citrusov.

   

 

INDIAN ASSAM

indian_assam_295 Veľmi kvalitný čierny čaj z indickej oblasti Asám je charakteristický bohatou vôňou, tmavo-červenou farbou, plným telom a silnou zaguľatenou chuťou s nádychom sladu.

 

 

GREEN TEA CHINA

green_tea_china_293 Výber najkvalitnejšieho zeleného čaju pôvodom z Číny, nielen poteší vaše chuťové poháriky, ale zároveň navodí jedinečný pocit uvolnenia. Šálka čaju má príjemne medovo-žltú farbu.

   

 

PEPPERMINT

pepermint_302 Čajová zmes obsahuje starostlivo vybranú  vňať mäty piepornej, ktorá jej dodavá obzvlášť  osvěžujícu mentolovú chuť. Príjemná aróma a priaznivé účinky mäty sú harmonickým spojením v každej šálke.

  

 

HERBAL SELECTION

herbal_302 Harmonická kombinácia starostlivo vybraných bylín  je unikátnym spojením vyváženej chuti a príjemnej sviežej vône. Šálka oku lahodiaceho žlto-zeleného čaju je jedinečným uvolnením Vašeho tela aj mysli.

  

 

FOREST FRUITS

forrest_fruit_301 Harmonická čajová zmes  je plná lahodných ovocných chutí. Výrazná červená farba a príjemná vôňa ovocných plodov iba umocní pôžitok z každej šálky.

 

 

CHERRY

cherry_298 Výnimočne plná chuť divokých višní Vás príjemne prekvapí a zároveň osvieži. Čaj se pýši výraznou, tmavo-červenou farbou.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každé balenie obsahuje 25ks sáčkov na prípravu nápoja. Doporučené množstvo vody na jeden sáčok je 250ml.


 

V prípade záujmu, kontaktujte Vášho obchodného zástupcu alebo naše obchodné oddelenie:

Bezplatná linka: 0800 155 179 

Email: info@delikomat.sk